Strona główna Ebooki [EBOOK] Ucz się tańczyć świadomie. Baw się tańcem. Mentalna strona tańca - Bogumiła Adryan

[EBOOK] Ucz się tańczyć świadomie. Baw się tańcem. Mentalna strona tańca - Bogumiła Adryan

Parametry

 • Formaty ebooka: pdf, epub, mobi

Opis

Ebook "Ucz się tańczyć świadomie. Baw się tańcem. Mentalna strona tańca" - Bogumiła Adryan

 

"Podobnie jak i ty kocham taniec. Bliższy mojemu sercu jest taniec socjalowy czyli tworzony tu i teraz. Taki, w którym partner prowadzi, a partnerka podąża i dodaje piękny styling. Na co dzień uczę tańczyć bachatę poprzez połączenie zabawy i techniki. Uwielbiam doświadczać i rozwijać się na wielu płaszczyznach i to samo rekomenduje swoim uczniom! Książka powstała z kilku powodów. Po pierwsze zauważyłam, że spora część ludzi ma większy fun będąc na początku edukacji choć niewiele potrafi jeszcze zatańczyć niż osoby, które tańczą dłużej i potrafią znacznie więcej. Po drugie idziemy za tłumem i trendem nie słuchając samych siebie i swoich potrzeb. Często pojawia się presja i zaczynamy się porównywać do innych, tracimy motywację. Brak nam wsparcia i regeneracji. Po trzecie i chyba najważniejsze w nauce tańca tak jak i w życiu warto zaangażować i rozwijać i ciało i umysł aby żyć w równowadze i osiągać swoje cele."

 

Uczysz się tańczyć i nie widzisz efektów? Nie umiesz sobie poradzić z tym, że twoi koledzy i koleżanki tańczą lepiej od Ciebie?

Nie wiesz co zrobić aby zapamiętać figury w tańcu? Może zastanawiasz się kiedy będziesz tańczyć tak jak twój instruktor/ka.

Nie wiesz jak możesz trenować we własnym zakresie? Znajdź odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

 

Ta książka pomoże ci znaleźć swój cel taneczny i trzymać się własnego planu.

Książka składa się z części merytorycznej (opisowej), moich rekomendacji oraz ponad 20 zadań.  

Dowiedz się:

·      Na co zwrócić uwagę w doborze instruktora/ów?

·      Jak wygląda proces nauki i co Ciebie czeka?

·      Co wpływa na jakość i zadowolenie Twojego tańca

·      Czym jest baza w tańcu?

·      Jaki jest sekret Twojego sukcesu.

·      Czego nie warto robić, jeśli chcesz osiągnąć swoje cele?

·      Czy dobrze dobrałeś poziom zajęć do twoich umiejętności?

i wiele więcej :)

 

Trzymam za nas kciuki! Teraz - "Czytaj i działaj"

Bogusia BoogiE Adryan :)

 

Co mówią o ebooku inni:


"Wracając do tańca, jako aktywności, a rozpoczynając przygodę z Bachatą jako stylem, wierzyłam, że to będzie coś fajnego. Jednak nie spodziewałam się, że zainteresuje mnie aż tak bardzo, że będę chciała pogłębiać wiedzę na ten temat, słuchając podcastów, oglądać filmiki szkoleniowe oraz czytać o nim. A tak się właśnie stało.
Spotkać na swojej drodze odpowiednich ludzi to niezwykłe szczęście. I tu jest przykład, pierwsze kroki oprócz tych w zaciszu domowym z partnerem, który pokazał mi fajność tego stylu. Poznałam ich również na sali tanecznej, gdzie pod czujnym okiem instruktorów, osób, które oprócz nauki, chcą zarazić nas pasją, uczę się układów, obrotów, prawidłowej postawy.
I właśnie dzięki Bogusi Adryan, która w szkole tańca okazała się nie tylko profesjonalistką ale i przemiłą osobą poczułam, że chcę dowiedzieć się o tym wszystkim ciut więcej.
Bogusia wydała niedawno e-booka pt. „Ucz się tańczyć świadomie, baw się tańcem”. Wiedziałam, że chcę go mieć. Na początku myślałam, że może jest to poradnik typu, jak tańczyć, podstawowe kroki, tip’y dot. tańca. Ale nic mylnego. I dobrze! Jak trafnie Bogusia napisała, tego wszystkiego nauczymy się na żywo, z instruktorem. Na kursach, warsztatach, powtarzając kroki z zajęć we własnym domu. Z tego e-booka, będąc otwartym na pracę nad sobą, nie tylko nad własnym ciałem, treningami, ale i nad umysłem, otwartością, skorzystamy o wiele bardziej. To jakbyśmy mieli coach’a na wyłączność, który mówi do nas, wspiera, jest życzliwy, daje rady, będąc jednocześnie mentorem i trenerem.
Uważam, że warto przeczytać tą pozycję. Myśli, które pozostają w głowie, przeanalizowane na spokojnie pozwolą nam spojrzeć na taniec, jako nie tylko na zabawę, aktywność fizyczną, czy inny cel, który sobie założyłam. Nie tylko na radość jaką on daje. Ale także jako wskazanie kierunku, motywację oraz pracę nad sobą samym.
Każdemu, kto myśląc o tańcu, czuje to „coś” 😉 serdecznie polecam e-booka Bogusi, który jest wielowymiarową wartością."
- Anna M.

"Chciałabym Bogusiu Ci mega podziękować za Twoją książkę. To była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu by ją mieć :)

I to, co dajesz w tej książce jest ogromnie ważne - jesteś przewspaniała, że zechciałaś to zebrać w jedno :) :)

Stwierdziłam, że postaram się przeczytać książkę i sumiennie wypełnić zadania. Dwa dni po tym, jak doszłam do momentu porażek w życiu pomyślałam sobie, że przecież nie jestem jedyną na świecie, która ma problemy - ja też mogę je przecież mieć. :)

 

Teraz jest czas dla mnie, abym mogła sobie to wszystko poukładać i uporać się i pogodzić ze swoimi porażkami - może wówczas szybciej uda mi się osiągnąć nie tylko pozytywne myślenie i patrzenie na świat, ale i małe sukcesy :) .Powiem szczerze, że Twoja książka to coś więcej niż tylko mentalne przygotowanie do tańca :)"

- Kasia K.


"DZIŚ ZRÓB TO CZEGO INNYM SIĘ NIE CHCE, A JUTRO BĘDZIESZ MIAŁ TO CZEGO INNI PRAGNĄ" - Tańczymy? Dziś miałem przyjemność przeczytać wspaniałego ebook-a autorstwa Bogusia Boogie Adryan ,, Ucz się tańczyć świadomie - Baw się tańcem" i powiem Wam szczerze jeżeli tańczysz to warto ją zakupić gdyż znajdziesz w niej mnóstwo ciekawych wskazówek , jak nie tańczysz to również znajdziesz uniwersalne wskazówki jak żyć by osiągnąć sukces. Ja nie tańczę ale po przeczytaniu jej chyba zacznę uczyć się bachatę."

- Łukasz L.


"Ebook bardzo fajnie i przystępnie napisany. Przydatne rady, szczególnie dla Ludzi pogubionych, niespełnionych nie tylko w tańcu. Mądre rady jak poprawić sobie jakość i komfort życia oraz realizować marzenia. Polecam :)"

Renata


"Ta książka powinna być biblią każdego tancerza. Dużo praktycznych rad nie tylko dla początkujących. Mimo, że tańczę 4 lata książka wniosła w moje życie dużo wartości. Zawiera zadania, które otwierają szufladki i nowe ścieżki w twojej głowie. Bardzo przyjemnie się czyta. Polecam gorąco :) " 

- Karol


"Bogusiu bardzo ładne zdjęcia, bardzo trafnie i nierozciągliwe ujęłaś wszystkie swoje wskazówki w języku pisanym na przykładach i w krótkich czcionkach więc przekaz jest wyraźny i trafny oczywiście oparty na twojej wiedzy, na wieloletnim doświadczeniu i dlatego twoje sugestie i porady są niepodważalne. Warto było kupić Twój e-book nawet ze względów by po przeczytaniu stanąć, usiąść i by się zastanowić "co jest dla mnie ważne a czego nie chce" tzn. w każdej dziedzinie życia nie skupiając się tylko na tańcu. Wniosek: bardzo trafnie i celnie oświetliłaś drogę każdego czytelnika tylko kwestia co dla tej osoby jest ważne w życiu i którą drogą podąży, bo światełko już zaświeciłaś. Wyznaczone cele i co ważne w punktach przez Ciebie opisanych każdemu czytelnikowi dałaś przestrzeń do rozważenia i możliwości do zastanowienia się i potwierdzenia w pustych polach wiec to tez mega, ponieważ daje chwilę refleksji samemu przed sobą co wpisać i do czego zmierzam i by ustalić drogę do tego celu. Dziękuję”.

 - Iwona

 


"Dziękuję za ebooka, wygląda bardzo dobrze, jak dla mnie tylko stron bym dodał

🤗 Plastycznie bardzo czytelny i profesjonalny, listy wypunktowane, poukładana fajna treść".

Paweł

 


"To bardzo holistyczna książka. Podoba mi się podejście, w którym piszesz o integracji tańca i innych elementami życia. Ja sam zawsze interesowałem się filozofią zen i różnymi aspektami percepcji rzeczywistości. Dla mnie ciekawy jest schemat wzlotów i upadków w nauce tańca i przemawia do mnie idea cierpliwego budowania pewności siebie i spokojnego dążenia do celów. Może dlatego, że sam jestem człowiekiem dość niepewnym i nieśmiałym, a zarazem pociąga mnie "uparta" nauka trudnych rzeczy. Może trochę brakuje mi np. szerszej systematyzacji i opisu różnych bachatowych technik tanecznych, większej ilości szczegółowych schematów treningowych i np. takich niepisanych bachatowych zasad w tańcu socjalowym. Ale może to na inną książkę. :) "

Bartosz


 

AUTORKAbogusia-w-kolku

 

 

Bogumiła Adryan - Uczy tańczyć bachatę od 10 lat. Prowadzi zajęcia regularne, warsztaty weekendowe i zajęcia indywidualne w Warszawie. 

Łączy naukę ruchu z treningiem mentalnym. Ważna jest dla Niej dobra zabawa, swobodna atmosferę i technika tańca. Uwielbia sport, samorozwój, psychologię. W 2022-2023 roku uczyła się na Akademii Trenerów Mentalnych u Jakuba B.Bączka, a w 2023 roku skończyła też Akademii Mówców. Rozwija swój brand na mediach społecznościowych. Znajdziecie ją wpisując Bogusia Adryan. Tworzy wideo na YouTube, obecnie jest ponad 120 filmów. Na Facebook znajdziecie serie postów "Porozmawiajmy o Tańcu" wciąż powstają kolejne treści. Na instagramie i TikToku znajdziecie Jej posty, rolki, live wpisując @boogie.adryan oraz @warszawabachata. Tworzy podcasty na Spotify @Bogusia Adryan. Jej działania można wspomóc na Patronite. 

Zaczęła tańczyć salsę, bachatę, kizombę w Bydgoszczy w klubie La Salsa w 2010 roku. Współpracowała jako animatorka w klubie Wiatrakowa na cyklicznych imprezach latino przez ponad dwa lata następnie zaczęła uczyć tańczyć w Studio Kreacji Tańca. Po roku dodatkowo przyjęła propozycję współpracę w Urban Dance School w Toruniu. Poznała też podstawy innych stylów tanecznych takich jak: dancehall, ragge, zouk, urban kizz, popping, tango, sensual impro, salsa liniowej, salsa kubańska itd... 

Przeprowadzając się do stolicy uczyła w szkole tańca Salsa Clasica, gościnnie w Akademii Tańca Ireneusz Sulewski. Obecnie prowadzi kursy w The Cuban Place i Salsa Libre w Warszawie.

Dostawa

Sposób dostawy: Koszt dostawy:
Wysyłka elektroniczna darmowa dostawa

Klienci, którzy kupili ten produkt, wybierali również:

 • [EBOOK] Zamknij się i słuchaj - Tilman Fertitta

  Zobacz

 • [EBOOK] Do roboty! - Steven Pressfield

  Zobacz

 • [AUDIOBOOK] Jak zarobić (duże) pieniądze - Felix Dennis

  Zobacz

 • [EBOOK] Wojna Sztuki - Steven Pressfield

  Zobacz

 • [EBOOK] Podróż Twórcy - Steven Pressfield

  Zobacz

 • [EBOOK] Nikt nie chce czytać Twojego g*wna - Steven Pressfield

  Zobacz

 • [KSIĄŻKA] Do roboty! - Steven Pressfield

  Zobacz

 • [AUDIOBOOK] Zmień Kurs - L. David Marquet

  Zobacz

 • [KSIĄŻKA] Zmień Kurs - L. David Marquet

  Zobacz

 • [KSIĄŻKA] Sprzedawaj więcej - Marcin Osman, Kamila Kruk

  Zobacz

 • [AUDIOBOOK] Zostań Drapieżnikiem - Rafał Mazur, Marcin Osman

  Zobacz

 • [KSIĄŻKA] Zostań Drapieżnikiem - Rafał Mazur, Marcin Osman

  Zobacz

 • [EBOOK] Zapytaj Garyego - Gary Vaynerchuk

  Zobacz

 • [EBOOK] Zmień Kurs - L. David Marquet

  Zobacz

 • [EBOOK] Kompetencje jutra

  Zobacz

 • [EBOOK] Jak grać żeby wygrać w biznesie? - Mark Cuban

  Zobacz

 • [EBOOK] Wymyśl, sprzedaj, zarób! - Lori Greiner

  Zobacz

 • [EBOOK] Sprzedawaj jak Serhant - Ryan Serhant

  Zobacz

 • [EBOOK] Jak zarobić (duże) pieniądze - Felix Dennis

  Zobacz

 • [EBOOK] Przebij Się! - Gary Vaynerchuk

  Zobacz

 • [EBOOK] SPRZEDAŻ. Jak sprzedać (prawie) wszystko (prawie) każdemu – Fredrik Eklund

  Zobacz

 • [EBOOK] Twój ruch - Josh Altman

  Zobacz

 • [EBOOK] Wybij się - Gary Vaynerchuk

  Zobacz

 • [EBOOK] Kreatywność na zawołanie. Jak odkryć i rozwinąć wewnętrzną moc twórczą - Todd Henry

  Zobacz

 • [EBOOK] Biznes ci ucieka – Marcin Osman

  Zobacz

 • [EBOOK] Elon Musk - Jak myśli i działa przedsiębiorca wizjoner - Ashlee Vance

  Zobacz

 • [EBOOK] Filozofia Hustle - N.Patel, P.Vlaskovits, J. Koffler

  Zobacz

 • [EBOOK] Przedsiębiorca w podróży - D. Dudek, K. Kruk, M. Osman

  Zobacz

 • [EBOOK] Ekonomia wdzięczności - Gary Vaynerchuk

  Zobacz

 • [EBOOK] Die empty - życie na 100% - Todd Henry

  Zobacz

 • [KSIĄŻKA] Zapytaj Garyego - Gary Vaynerchuk

  Zobacz

 • [KSIĄŻKA] Twój ruch - Josh Altman

  Zobacz

 • [KSIĄŻKA] SPRZEDAŻ. Jak sprzedać (prawie) wszystko (prawie) każdemu – Fredrik Eklund

  Zobacz

 • [KSIĄŻKA] Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie - Marcin Osman

  Zobacz

 • [KSIĄŻKA] Sprzedawaj jak Serhant - Ryan Serhant

  Zobacz

 • [KSIĄŻKA] Przedsiębiorca w podróży - D. Dudek, K. Kruk, M. Osman

  Zobacz

 • [KSIĄŻKA] Filozofia Hustle - N.Patel, P.Vlaskovits, J. Koffler

  Zobacz

 • [KSIĄŻKA] Jak grać żeby wygrać w biznesie? - Mark Cuban

  Zobacz

 • [KSIĄŻKA] Ekonomia wdzięczności - Gary Vaynerchuk

  Zobacz

 • [KSIĄŻKA] Elon Musk - Jak myśli i działa przedsiębiorca wizjoner - Ashlee Vance

  Zobacz

 • [KSIĄŻKA] Siła przedsiębiorczości, siła upadku - Daymond John

  Zobacz

 • [KSIĄŻKA] DWUPAK: Jak zarobić (duże) pieniądze - Felix Dennis

  Zobacz

 • [KSIĄŻKA] Wybij się - Gary Vaynerchuk

  Zobacz

 • [KSIĄŻKA] Przebij Się! - Gary Vaynerchuk

  Zobacz

 • [KSIĄŻKA] Die empty - życie na 100% - Todd Henry

  Zobacz

 • [KSIĄŻKA] Niewzruszony - Tony Robbins

  Zobacz

 • [KSIĄŻKA] Kreatywność na zawołanie. Jak odkryć i rozwinąć wewnętrzną moc twórczą - Todd Henry

  Zobacz

 • [KSIĄŻKA] Biznes ci ucieka – Marcin Osman

  Zobacz

 • [KSIĄŻKA] Wymyśl, sprzedaj, zarób! - Lori Greiner

  Zobacz

 • [AUDIOBOOK] Jak zdobyć bogactwo - Felix Dennis

  Zobacz

 • [EBOOK] Podróż Twórcy - Steven Pressfield

  Zobacz

 • [AUDIOBOOK] Filozofia Hustle - N.Patel, P. Vlaskovits, J. Koffler

  Zobacz

 • [EBOOK] Wojna Sztuki - Steven Pressfield

  Zobacz

 • [EBOOK] Etos Wojownika - Steven Pressfield

  Zobacz

 • [KSIĄŻKA] Kompetencje jutra

  Zobacz

 • [EBOOK] Do roboty! - Steven Pressfield

  Zobacz

 • [EBOOK] Stań się PRO - Steven Pressfield

  Zobacz

 • [EBOOK] Nikt nie chce czytać Twojego g*wna - Steven Pressfield

  Zobacz

 • [EBOOK] Wyspy komfortu – Kamila Kruk

  Zobacz

 • [EBOOK] Zaprojektuj i sprzedaj swój druk 3D - Krzysztof Starżyk

  Zobacz

 • [AUDIOBOOK] Do roboty! - Steven Pressfield, czyta: Rafał Mazur

  Zobacz

 • [EBOOK] Wygrana – Tim Grover

  Zobacz

 • [EBOOK - PDF] Król biurowej klasy średniej - Maciej ZUCH Mazurek

  Zobacz

 • [AUDIOBOOK] Nigdy więcej nie trać Klienta. Masz 100 dni na zmianę pojedynczej sprzedaży w długotrwałą relację

  Zobacz

 • [EBOOK] Jak wychować ludzi sukcesu? - Esther Wojcicki

  Zobacz

 • [EBOOK] Pokerowa twarz, czarne serce - Chin-Ning Chu

  Zobacz

 • [AUDIOBOOK] Siła subskrypcji

  Zobacz

 • Nigdy więcej nie trać Klienta. Masz 100 dni na zmianę pojedynczej sprzedaży w długotrwałą relację [ebook / wersje elektroniczne]

  Zobacz

 • Siła subskrypcji [ebooki / wersje elektroniczne]

  Zobacz

 • [EBOOK] Język przywództwa - L. David Marquet

  Zobacz

 • Firma, czyli Ty [ebooki / wersje elektroniczne]

  Zobacz

 • Youpreneur [ebooki / wersje elektroniczne]

  Zobacz

 • [AUDIOBOOK] Firma, czyli Ty

  Zobacz

 • [AUDIOBOOK] Youpreneur

  Zobacz

 • [EBOOK] F.U. Money, czyli stać mnie na to! - Dan Lok

  Zobacz

 • [AUDIOBOOK] The Middle Finger Project. Sztuka zarabiania na tym, co się lubi robić

  Zobacz

 • [EBOOK] Anioł w piekle - Lech Kaniuk

  Zobacz

 • [EBOOK] Finansowa alchemia - Dan S. Kennedy

  Zobacz

 • Zestaw WSZYSTKICH ebooków OSMPower

  Zobacz

 • [EBOOK] Śmierć z zerem na koncie - Bill Perkins

  Zobacz

 • [AUDIOBOOK] Medytacje dla duszy - Małgorzata Kwietniewska

  Zobacz

 • Pakiet 3 najnowszych ebooków

  Zobacz

 • [EBOOK] Fioletowa Krowa - Seth Godin

  Zobacz

 • [EBOOK] Magnetyczny Marketing - Dan S. Kennedy

  Zobacz

 • [EBOOK] Finansowa pewność - Dan Lok

  Zobacz

 • [EBOOK] Dwanaście i pół - Gary Vaynerchuk

  Zobacz

 • Pakiet 6 najnowszych ebooków

  Zobacz

 • [EBOOK] Grywalizacja w praktyce - Yu-kai Chou

  Zobacz

 • [EBOOK] Zespół zespołów - Stanley McChrystal

  Zobacz

 • [EBOOK] Rusz dupę tam, gdzie chce być Twoje serce - Steven Pressfield

  Zobacz

 • [EBOOK] Jak zdobyć bogactwo - Felix Dennis

  Zobacz

 • [EBOOK] Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie - Marcin Osman

  Zobacz

 • [EBOOK] Biznes ci ucieka 2 – Marcin Osman

  Zobacz

 • [EBOOK] Sprzedawaj JESZCZE więcej - Marcin Osman, Kamila Kruk

  Zobacz

 • [AUDIOBOOK] Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie - Marcin Osman

  Zobacz

 • [EBOOK] Zostań Drapieżnikiem - Rafał Mazur, Marcin Osman

  Zobacz

 • [EBOOK] Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie - Marcin Osman

  Zobacz

 • [AUDIOBOOK] Biznes ci ucieka – Marcin Osman

  Zobacz

 • [EBOOK] Biznes ci ucieka 2 – Marcin Osman

  Zobacz

 • [AUDIOBOOK] Sprzedawaj JESZCZE więcej - Marcin Osman, Kamila Kruk

  Zobacz

 • [EBOOK] Zostań Drapieżnikiem - Rafał Mazur, Marcin Osman

  Zobacz

 • [AUDIOBOOK] Biznes ci ucieka – Marcin Osman

  Zobacz

 • [EBOOK] Jak zacząć - Marcin Osman

  Zobacz

 • [AUDIOBOOK] Metoda Wima Hofa. Aktywuj pełnię swojego potencjału - Wim Hof

  Zobacz

 • [AUDIOBOOK] Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie - Marcin Osman

  Zobacz

 • [EBOOK] Sprzedawaj JESZCZE więcej - Marcin Osman, Kamila Kruk

  Zobacz

 • [AUDIOBOOK] Niewzruszony - Tony Robbins

  Zobacz

 • [AUDIOBOOK] Sprzedawaj JESZCZE więcej

  Zobacz

 • [EBOOK] Jak zacząć - Marcin Osman

  Zobacz

 • [AUDIOBOOK] Metoda Wima Hofa. Aktywuj pełnię swojego potencjału - Wim Hof

  Zobacz

 • [EBOOK] Nieustępliwy - Tim Grover

  Zobacz

 • [EBOOK] Prosto z mostu. Czyżbym wyraził się zbyt subtelnie? - Sam Zell

  Zobacz

Cena

60,00 zł

Liczba sztuk

Darmowa dostawa


Zapytaj o produkt

Cena

60,00 zł

Liczba sztuk

Darmowa dostawa


Zapytaj o produkt